Verslag bezoek NIO amsterdam

10 april stond bij Departement Amsterdam in het teken van een bedrijfsbezoek. We bezochten de nog relatief onbekende EV-bouwer NIO, die zich manifesteert in het premium segment.

We werden door Vas Morriën ingevoerd in de achtergronden en ambities van dit nieuwe merk. NIO’s missie is ‘To Shape a Joyful Lifestyle’. Zelfs al rijd je geen NIO, ook dan kun je de app downloaden en het merk beleven. Dit kan ook in het NIO House. En dat is niet zomaar een plek; het historische en monumentale Metz-gebouw aan de Leidsestraat! https://www.nio.com/nl_NL/nio-house/nio_house_amsterdam

Met behoud van enkele oorspronkelijke elementen zoals het marmeren trappenhuis en hier en daar een Rietveld twist, heeft het gebouw intern een metamorfose ondergaan. Het gevolg is een high-end interieur dat met een duidelijke visie is herontworpen. De ziel mist nog een beetje, maar dat komt vast goed.

De begane grond is voor de mobiliteitsproducten, de rest van het gebouw bestaat uit prachtige ruimtes, zoals het ‘NIO café’ en ‘Living Room’ die gebruikt of gehuurd kunnen worden voor meetings of netwerkactiviteiten. Met de borrel zat het ook goed in het NIO house, dat liet zien dat bij NIO hospitality echt gegrond is.

Het volgende bedrijfsbezoek komt er al weer aan. Op 15 mei bezoeken we De Nederlandsche Bank, houd de website in de gaten!

 

 

Departement Amsterdam


0 Reacties

Wat kan De Maatschappij voor u betekenen?

Lid worden