Werken aan de brede welvaart, hoe doe je dat?

Na een inspirerende en innoverende avond afgelopen november zetten we de missie voort om ondernemers, het onderwijs, en andere toekomstmakers samen te brengen en aan het denken te zetten. 

Je bent uitgenodigd op maandag 2 maart voor de volgende bijeenkomst. Net als bij de afgelopen bijeenkomst krijg je een programma voorgeschoteld dat interessant gesprekstof oplevert en je uitdaagt na te denken over het volgende onderwerp: 

Een ecosysteem voor brede welvaart

Dat gaat over het goed in balans brengen van economie, samenleving en natuur. Waarbij het doel is om de kwaliteit van leven te verbeteren, nu en in de toekomst. Waarbij wordt gekeken naar thema’s zoals gezondheid, milieu, sociale samenhang en inkomen. Kortom, werken aan een inclusieve en duurzame samenleving. Daar zetten wij ons graag voor in. Dit event wordt georganiseerd in samenwerking met Maatschappelijke Kring Vlaardingen (MKV). Dagvoorzitter is Cedric Muchall, voormalig voorzitter van De Maatschappij Waterweg en stadsdichter Maassluis.

inhoud

Raad voor leefbaarheid en infrastructuur (Rli) vertelt over de why - wat is brede welvaart
Nationaal Burgerberaad Klimaat (NBK) vertelt over de how - hoe leren we van de ingezette methodieken toegepast bij NBK.
Daarna gaan we met alle aanwezigen ophalen what we al doen en/of in gezamenlijk kunnen doen.

Locatie

De locatie is weer een inspirerende plek in de Waterwegregio: De Windwijzer te Vlaardingen (inclusief lekker eten en drinken). Zien we je op 2 maart?

    

Cedric Muchall - dagvoorzitter  |  Douwe Wielenga - programmamanager Rli /  Marit Weiss - Teamburgerberaad

Programma

17:00 - 17:30 uur
Welkom, inloop met maaltijd
Brainstorm ronde 1: Wat denk jij wat brede welvaart is?

17:30 - 20:15 uur
Start programma 


20:15 - 21:00 uur
Borrel

Wat kan De Maatschappij voor u betekenen?

Lid worden