Voorstellen nieuwe landelijk bestuursleden

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 22 oktober jl. hebben we afscheid genomen van Walter Roza als lid van het Landelijk bestuur vanwege het aflopen van zijn termijn.
We gaan in Walter een bevlogen bestuurder en een prettige collega missen in ons Landelijk Bestuur.
Ook mochten we drie nieuwe bestuursleden welkom heten in ons bestuur.
Josephine Groot uit departement Amsterdam,
Hans van der Eerden van departement Den Haag en
Eelco Vermeij van departement Twente zijn door de ALV benoemd als lid van het Landelijk Bestuur van De Maatschappij.
Het Landelijk Bestuur ondergaat met deze nieuwe bestuursleden niet alleen een grote vernieuwing maar ook inhoudelijk kan er nu een grote slag gemaakt worden met de toevoeging van zoveel kwaliteit aan de top van onze vereniging. We wensen hen veel succes in hun nieuwe rol.

Met het vertrek van Walter ontstaat er ook een vacature in het landelijk bestuur, deze wordt ingevuld met de portefeuille communicatie en ledenwerving. Departementsbestuurders en leden worden nu reeds gevraagd na te denken door wie deze portefeuille ingevuld zou kunnen worden.

De notulen van de ALV kunt u wanneer u ingelogd bent vinden onder documenten.

Landelijk Bureau


0 Reacties

Wat kan De Maatschappij voor u betekenen?

Lid worden