Afmelden
Weet u zeker dat u zich wilt afmelden voor dit evenement?
Nu de lente in volle gang is en alle bomen in bloei zijn, zo bloeide er ook prachtige ideeën op tijdens de langverwachte bijeenkomst van De Maatschappij Waterweg.
Op vrijdag 4 april kwamen jong en oud samen in de Glasfabriek voor een namiddag vol inspiratie. Onder het genot van een hapje en drankje presenteerden de journalistiekstudenten van de Hogeschool Utrecht de resultaten van hun onderzoek naar een toekomstplan voor de Maatschappij, bijgestaan door (toekomstige) bestuursleden Dolf Bierhuizen, Oscar Langerak en Puck Wouters. Hierbij presenteerden de studenten ook een prototype van het online communicatieplatform voor De Maatschappij, waarmee interessante verhalen en nieuwtjes over de leden en de regio met alle gemak met de hele vereniging gedeeld kunnen worden. Zo blijft iedereen op de hoogte, en kunnen nieuwe leden gemakkelijk lekker gemaakt worden voor nieuwe evenementen en ontwikkelingen.
Om De Maatschappij nieuw leven in te blazen blijkt dat het essentieel is de sterke kanten van zowel de nieuwere als oudere generaties ten beste te benutten. Dit kan via inspiratiesessies met mentorrollen, bijeenkomsten die zowel oude als nieuwe leden samenbrengen met actuele onderwerpen en prikkelende gesprekken, en meer aanwezigheid op social media.
Na het onthullen van deze plannen werd het gesprek geopend tussen alle aanwezigen, waarbij ondernemers, studenten, en overigen leden een multigenerationele discussie aangingen over de toekomst van de Maatschappij. Een waar voorproefje voor wat nog komen gaat. Tenslotte is het plan wel duidelijk: de Maatschappij Waterweg gaat een tijd tegemoet waarin jong en oud hun krachten bundelen, voor een groene, verbonden, inspirerende, en vernieuwende toekomst.
Benieuwd naar hoe De Maatschappij Waterweg verder op gaat leven komende tijd? Kijk dan vooral uit naar de aankomende ALV op vrijdag 2 mei. Tijdens de ALV zullen de leden stemmen over welke plannen gerealiseerd zullen worden in de aankomende tijd, en zullen de nieuwe bestuursleden die dit waar gaan maken benoemd worden. Wees er vooral bij!